Bodrum Rüzgar Beton | 444 9 278

Miniklere Güvenli Yuvalar Anlatıldı

Bodrum’da deprem güvenliği konusunda farkındalık yaratmak amacıyla, anaokulu öğrencilerine güvenli bina yapım aşamaları anlatıldı. Etkinlik sonunda miniklere hediyeler verildi.

Bitez Gülümser Mehmet Danacı Anaokulu öğrencilerine, Rüzgar Beton tarafından güvenli binanın yapım aşamaları ile ilgili eğitim verildi. İlk olarak ellerine kağıt ve boyaları alan öğrenciler, hayallerindeki evleri çizdiler. Daha sonra Rüzgar Beton İnşaat Mühendisi Ahmet Yılmaz tarafından güvenli binaların yapım aşamaları, görsellerle desteklenerek anlatıldı.

 

Rüzgar Beton Satış ve Pazarlama Koordinatörü Derya İlçi, etkinlik ile ilgili basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Bugün Rüzgar Beton olarak Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde, Bitez Gülümser Mehmet Danacı Anaokulu öğrencileriyle güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Güvenli binalar ve bu binaların yapım aşamaları ile ilgili çocuklara bilgilendirme yaptık. Ardından hep beraber 23 Nisan’ı kutladık. Rüzgar Beton, tamamen yerel bir firma olarak bu tarz projelere devam edecek.” dedi.