Bodrum Rüzgar Beton | 444 9 278

Hakkımızda

Rüzgar Beton, kurulduğu günden bugüne çalışmalarını her geçen gün ilerletmekte, ülkemize hizmet vermektedir.

Rüzgar Beton 1996’dan günümüze dek dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır.

Rüzgar Beton özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır. İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği, proje alanına uygun, akılcı çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır.

 

Firmamız kurulduğu günden buyana Bodrum ve çevresinde için de konut inşaatı alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiziyle birleştirerek mükemmel bir alt yapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.  Zaman ve kalite bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, mevcut projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede siz değerli müşterilerimize sunmak bizim için olmazsa olmazdır. Rüzgar Beton inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projeler de % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Batı Anadolu Grubu

Kurumsal Değerlerimiz

Çevre kirliliğini önlemeye ve doğal kaynakları bilinçli bir şekilde kullanmaya maksimum düzeyde özen gösteriyor, oluşan atıkları kaynağında azaltıyor ve mümkün olan her durumda bu atıkları ülke ekonomisine tekrar kazandırıyoruz.

Dünya standartlarında üstün kaliteli ürünler üretmek için sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, kullanılabilir en son teknoloji ile yolumuzda ilerliyoruz.

50 yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanımızla sizlere daha güvenli yaşam alanları sağlayacak yapıların temelini sağlamlaştırmak için çalışıyoruz.

Rüzgar Beton

Rüzgar Beton'u Keşfedin

KARİYER

Sizleri bir parçamız olmaya davet ediyoruz..

Kariyer gelişimlerinde yeni mezunlara iş fırsatları, öğrencilere aldıkları eğitimleri uygulayabilecekleri staj programları ile iş dünyasının kapılarını açıyoruz. Batı Anadolu’nun bir parçası olmak için açık pozisyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

Rüzgar Beton Olarak Doğaya Değer Veriyoruz

Rüzgar Beton’un başarısının devamlılığı ,tüm çalışan kadrosuyla çevresel, sosyal ve ekonomik sorumluluklarına odaklı stratejik bir yaklaşımla çalışması ile bağlantılıdır.