Bodrum Rüzgar Beton | 444 9 278

BODRUM HABER

Rüzgar Beton tarafından deprem güvenliği konusunda farkındalık yaratmak amacıyla, anaokulu öğrencilerine güvenli bina yapım aşamaları anlatıldı.

Bitez Gülümser Mehmet Danacı Anaokulu öğrencilerine, Rüzgar Beton tarafından güvenli binanın yapım aşamaları ile ilgili verilen eğitimde minik öğrenciler konu hakkında bilgilendirildi.

Başlangıçta ellerine kâğıt ve boyaları alan öğrenciler, hayallerindeki evleri çizdiler. Öğrencilerinin çizemlerinin ardından Rüzgar Beton inşaat Mühendisi Ahmet Yılmaz, güvenli binaların yapım aşamaları, görsellerle öğrencilere anlattı. Etkinlik sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verildi

Rüzgâr Beton Satis ve Pazarlama Koordinatörü Derya lIçi, etkinlik ile ilgili basın mensuplarına açıklamada bulundu. ilçi “Bugün Rüzgar Beton olarak Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde, Bitez Gülümser Mehmet Danacı Anaokulu öğrencileriyle güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Güvenli binalar ve bu binaların yapım aşamaları ile ilgili çocuklara bilgilendirme yaptık. Ardından hep beraber 23 Nisan’ kutladık. Rüzgar Beton, tamamen yerel bir firma olarak bu tarz projelere devam edecek.” dedi.